Gaziantep Web Tasarım - 0534 245 27 27 Web Tasarım Firması
HABERLER / DUYURULAR
GOOGLE SEO / 03 Agustos 2015, 22:42

GOOGLE SEO

Gaziantep web tasarım firması olarak başta gaziantep ve tüm türkiye illerindeki firmalar için web tasarım hizmetlerinin yanı sıra google seo danışmanlığı yapmaktayız.

Web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin bir çoğu daha işe başlamadan google da çıkacakmıyız, en başta çıkarmıyız gibi sorular sormaktadır.

Müşterilerimize web tasarım işinin bir uzmanlık alanı olduğunu ve google seo hizmetlerinin ayrı bir uzmanlık alanı olduğunu anlatırken, bazen zorlandığımız noktalar olmakta. Web sitelerinin tasarımı yapıldıktan sonra, google da ilk sayfada görünmeleri için google seo çalışmasının yapılması gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz.

Benim bir sitem var bunu google da gaziantep deyince ilk sırada görmek istiyorum diyen müşterimize " bunun olması için bir çok aşama var, iç seo var, dış seo var, bunların dışında sitemizin için de seo harici çalışmalar yapılması gerekiyor. " diye cevap versekte bu cevap pek açıklayıcı gelmiyor.

Malesef müşterilerimiz fiyatlar konusunda da sıkıntı çekiyor. Bu seo işini hafife alan müşterilerimiz çok düşük bütçelerle ilk sıraya gelmeyi istiyor.

Google seo işlemleri bazen 6 hatta 7 ayı bulabilmekte, tabi bu yavaş ve emin adımlarla ilerlemek istenildiğinde. Kısa sürede ilk sıraya yerleşmeye çalışmak çok tehlikeli, öyle ki sitemiz kurtarılamaz bir duruma gelip hiç bir zaman google da yükselmeye sağlayamaz duruma gelebilir.

Müşterilerimizin sitelerine Gaziantep web tasarım firması olarak kendi sitemiz gibi dikkatli davrandığımızdan kısa süreli bir yükseliş değil, sürekli ve sorunsuz bir yükseliş sağlamaya çalışıyoruz.

Yaptığımız web tasarım işleri görselliği ön planda tutarken işlevsellik olarakta ileriye dönük yapılmakta. Yıllarca kullanılabilen site çalışmalarımız, müşterilerimize sitelerini yönetebilme imkanı sağlamakta. Böylece müşterilerimiz masrafsız bir güncelleme olanağı bulmaktalar.

Gaziantep web tasarım firmamız anlaşma sağladığı müşteriler ile yüz yüze görüşmeler yaparak, müşterilerin isteği gibi bir çalışma yapmak için uğraş vermektedir.

Kurumsal kimliğe önem veren web tasarım firmamız, maliye kaydı, Gaziantep ticaret odası kaydı gibi resmi kayıtlarının tümünü tamamlamış bir firmadır.

 
 

 Diğer Haberler
Copyright © 2015 Gaziantep Web Tasarım - 0534 245 27 27 Web Tasarım Firması - Her Hakkı Saklıdır.
Gaziantep
Tel: 0534 245 27 27  Fax: 0534 245 27 27   E-mail: info@gaziantepwebtasarim.org

Gaziantep Web Tasarım

Web Tasarım